fbpx

Profesjonalne usługi w centrum rehabilitacji

Propozycja Krakowskiej Fabryki Zdrowia

Lata działalności jako ośrodek rehabilitacyjny pomogły nam sprecyzować ofertę w taki sposób, by potrzebujący rehabilitacji pacjenci mogli szybko znaleźć w niej wszystko to, czego potrzebują. Bez względu na wiek, rodzaj schorzenia oraz czy pacjent wymaga terapii manualnej czy też rehabilitacji sportowej, opiekować się nią będzie profesjonalny fizjoterapeuta z bogatym doświadczeniem.

ikona kręgosłup zabiegi fizjoterapeutyczne

Zabiegi fizjoterapeutyczne

Wszystkie zabiegi fizjoterapeutyczne wykonywane są w pomieszczeniach z bogatym wyposażeniem. W ich ramach mieszczą się takie działania jak terapia manualna czy też na masaż. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

ikona kręgosłup zabiegi fizjoterapeutyczne

Masaż

Profesjonalnie wykonany masaż klasyczny lub masaż relaksacyjny  pomoże w rehabilitacji niejednej osoby. Pacjenci, którzy korzystają z usług naszego centrum rehabilitacji, mogą liczyć na profesjonalizm naszej masażystki.

ikona kręgosłup zabiegi fizjoterapeutyczne

Rehabilitacja stomatologiczna

Niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy, że na ból głowy, szyi, karku  może mieć swoją przyczynę w nieprawidłowościach stomatologicznych. Rehabilitacja stomatologiczna pozwoli poradzić sobie pacjentowi z wieloma uporczywymi dolegliwościami.

ikona kręgosłup zabiegi fizjoterapeutyczne

Rehabilitacja sportowa

Szacuje się, że około 60% osób w wieku od 20 do 45 lat uprawia sport. Tak duża liczba osób podejmujących aktywność fizyczną nie oznacza niestety większej świadomości i mniejszej liczby urazów. Prowadzimy rehabilitację sportową, pomagając wrócić do pełnej sprawności.