Nowoczesne usługi medyczne

Krakowska Fabryka Zdrowia to centrum fizjoterapii, które powstało z myślą o osobach potrzebujących skutecznych zabiegów fizjoterapeutycznych i ćwiczeń leczniczych, pomagających wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zapewniamy świadczenie usług na wysokim poziomie. Każdy nasz fizjoterapeuta to profesjonalista o odpowiednich kwalifikacjach, który otoczy pacjenta odpowiednią opieką. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi rehabilitacyjne, w tym rehabilitacja stomatologiczna, rehabilitacja sportowa, prowadzone są w nowoczesnych gabinetach fizjoterapii w Krakowie

Profesjonaliści

Nasi specjaliści podejmują się różnych zadań. Oferta ośrodka rehabilitacyjnego KFZ jest na tyle rozbudowana, że obejmuje nie tylko podstawowe: rehabilitację kręgosłupa czy rehabilitację ręki, ale także liczne dużo bardziej skomplikowane zabiegi rehabilitacyjne. Stale uczestniczymy w kursach poszerzających nasze kompetencje. Służymy obszerną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem z zakresu fizjoterapii, ortopedii, neurologii, profilaktyki leczenia bólów pleców oraz rehabilitacji sportowców.

Jesteśmy jedynymi fizjoterapeutami z Krakowa, którzy specjalizują się w leczeniu kontuzji powstałych w wyniku uprawiania crossfit. Oferujemy indywidualnie dobraną rehabilitację, idealnie dostosowaną do potrzeb każdego pacjenta. Cechuje nas dokładność, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Podczas każdego etapu terapii jako centrum rehabilitacji wspieramy, motywujemy i wytyczamy cele, ponieważ sukces naszych pacjentów jest naszą największą satysfakcją.

Kacper Dybowski

Kacper Dybowski

fizjoterapeuta
  Joanna Gajewska

  Joanna Gajewska

  fizjoterapeutka

   Klaudia Wańczyk

   fizjoterapeutka
    Anna Koźlik

    Anna Koźlik

    logopedka
     Magdalena Mikos-Guzik

     Magdalena Mikos-Guzik

     fizjoterapeutka
      Karolina Uliszak

      Karolina Uliszak

      fizjoterapeutka uroginekologiczna
       Kacper Kobylecki

       Kacper Kobyłecki

       fizjoterapeuta
        Patryk Kardasz

        Patryk Kardasz

        fizjoterapeuta