Nowoczesne usługi medyczne

Krakowska Fabryka Zdrowia to centrum fizjoterapii, które powstało z myślą o osobach potrzebujących profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych i ćwiczeń leczniczych, pomagających wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Zapewniamy świadczenie usług na najwyższym poziomie. Każdy nasz fizjoterapeuta to profesjonalista o odpowiednich kwalifikacjach, który otoczy pacjenta odpowiednią opieką. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi rehabilitacyjne, w tym rehabilitacja stomatologiczna, rehabilitacja sportowa, prowadzone są w nowoczesnych gabinetach,  wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji.

Profesjonaliści

Nasi specjaliści podejmują się różnych zadań. Oferta ośrodka rehabilitacyjnego KFZ jest na tyle rozbudowana, że obejmuje nie tylko podstawowe: rehabilitację kręgosłupa czy rehabilitację ręki, ale także liczne dużo bardziej skomplikowane zabiegi rehabilitacyjne. Stale uczestniczymy w kursach poszerzających nasze kompetencje. Służymy obszerną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem z zakresu fizjoterapii, ortopedii, neurologii, profilaktyki leczenia bólów pleców oraz rehabilitacji sportowców.

Jesteśmy jedynymi fizjoterapeutami z Krakowa, którzy specjalizują się w leczeniu kontuzji powstałych w wyniku uprawiania crossfit. Oferujemy indywidualnie dobraną rehabilitację, idealnie dostosowaną do potrzeb każdego pacjenta. Cechuje nas dokładność, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Podczas każdego etapu terapii jako centrum rehabilitacji wspieramy, motywujemy i wytyczamy cele, ponieważ sukces naszych pacjentów jest naszą największą satysfakcją.

kacper dybowski

Kacper Dybowski

fizjoterapeuta
  krzysztof bras

  Krzysztof Braś

  fizjoterapeuta
   sylwia kosiorek

   Sylwia Kosiorek

   fizjoterapeuta
    monika klimczak

    Monika Klimczak

    masażystka
     kacper kobyłecki

     Kacper Kobyłecki

     fizjoterapeuta
      Pracownik KFZ Patryko

      Patryk Kardasz

      fizjoterapeuta