fbpx

Magdalena Mikos

> > Magdalena-mikos

Biografia .

Magdalena Mikos – absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia. Pracę w zawodzie rozpoczęła zaraz po zakończeniu studiów na Oddziale Klinicznym Ortopedii i Fizjoterapii, gdzie do dziś ma styczność z pacjentami ortopedycznymi, głównie po zabiegach operacyjnych. Magda w swojej pracy wykorzystuje terapię manualną według standardów IFOMPT, techniki masażu tkanek głębokich oraz rozluźniania mięśniowo-powięziowego. Regularnie poszerza swój warsztat pracy uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji poszczególnych stawów oraz pracy z powięzią.

Głównym zainteresowaniem Magdy na studiach była fizjoterapia stawów skroniowo-żuchwowych, ich dysfunkcje oraz wpływ na funkcjonowanie naszego ciała i odwrotnie. Już w tamtym czasie uczestniczyła w pierwszym kursie z tego zakresu (stawy skroniowo-żuchwowe – kompleksowa terapia). Magda w dalszym stopniu kształci się w tym kierunku uczestnicząc w wielu modułowych kursach i szkoleniach organizowanych na terenie naszego kraju, prowadzonych przez najlepszych instruktorów, lekarzy stomatologów, ortodontów, fizjoterapeutów. W najbliższym czasie będzie uczestnikiem międzynarodowego szkolenia CRAFTA zajmującym się leczeniem problemów w obszarze czaszkowo-żuchwowym i czaszkowo-twarzowym.

W wolnej chwili lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu pokonując gravelem różne trasy rowerowe, a także spacerując po górach.

Dodatkowe informacje.

Miejsce przyjęć: Zakopiańska 72D
Wykonywane usługi: Terapia indywidualna ( konsultacja + zabieg), Rehabilitacja Stomatologiczna pierwsza wizyta oraz  Rehabilitacja Stomatologiczna kolejna wizyta
Specjalizacje: Rehabilitacja stomatologiczna

Magdalena MikosUmów się na wizytę