Sylwia Kosiorek

> > Sylwia-kosiorek

sylwia kosiorek

Biografia .

Sylwia Kosiorek magister fizjoterapii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W pracy z pacjentem szczególną uwagę zwraca na zaburzenia strukturalne i funkcjonalne. Fascynuje ją anatomia emocjonalna i napięcia które nosimy w sobie oraz ich wpływ na nasze ciało. W celu przywrócenia bardziej efektywnego ruchu i wzorca postawy wykorzystuje taśmy anatomiczne i techniki integracji strukturalnej metoda KMI, Complited Sports Manual Therapy , Pinoterapie, kinesiotaping. Dodatkowo prowadzi treningi rehabilitacyjne/medyczne/funkcjonalne/ oraz wykorzystuje ćwiczenia z pilatesu i mobility.

Często pracuje ze zwolennikami sportów tj. taniec, siatkówka, crossfit i bieganie. Wielokrotnie spotyka się z problemami w obrębie kończyn górnych , szczególnie obręczy barkowej, bólami odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa, bólami głowy oraz bliznami pooperacyjnymi które wymagają rozpracowania.

Dodatkowe informacje.

  • Miejsce przyjęć: Ludowa 6 oraz Lea 116,
  • Wykonywane usługi: Terapia Manualna, Fala Uderzeniowa,
  • Specjalizacje: Zaburzenia strukturalne oraz funkcjonalne, niwelowanie napięć, praca na powięzi, MTT – medyczny trening terapeutyczny.

Posiadane certyfikaty i wyróżnienia .