fbpx

Blog

> Centrum-fizjoterapii-ma-nowy-adres

Centrum fizjoterapii ma nowy adres

Po sześciu latach działalności główna siedziba naszego centrum fizjoterapii w Krakowie została przeniesiona. Nasz nowy adres to Aleja Pokoju 16. Wiele osób dobrze zna ten adres ponieważ funkcjonuje tam największy klub fitness w Krakowie- Fitness platinium.
Nowe adresy oznaczają również nowe możliwości. KFZ od początku działalności współpracował z ośrodkami sportowymi. Obecnie staliśmy się wyłącznym partnerem Fitness Platinium XXL  w dziedzinie rehabilitacji sportowej w Krakowie.

Centrum fizjoterapii Krakowska Fabryka Zdrowia nabrała nowych barw. Nasz nowy gabinet jest większy, nowocześniejszy, a dostęp do niego jest dużo łatwiejszy. Nasze centrum fizjoterapii zapewnia dostęp przy użyciu windy. Dla naszych pacjentów do dyspozycji jest również duży i oświetlony parking bezpośrednio przed budynkiem.

centrum fizjoterapii krakow fizjoterapeuta krakow rehabilitacja krakow

Kolejna dobra informacja jest taka, że  otworzyliśmy nową filię na północy a dokładnie przy ulicy Bratysławskiej 4. Nasz gabinet fizjoterapii mieści się w tym samym budynku co Kaufland czy Fitness Platinium XXL. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się duży i bezpłatny parking. Nasz gabinet mieści się na pierwszym piętrze, jednakże również w tej placówce zapewniamy dostęp do gabinetu przy użyciu windy.
Zadbaliśmy o to, żeby każdy pacjent mógł w ciągu maksymalnie 20 min jazdy samochodem dotrzeć do wybranej lokalizacji.

Profesjonalna fizjoterapia w Krakowie prowadzona przez naszych specjalistów pozwoli Ci szybko wrócić do sprawności fizycznej. Nasi specjaliści w dziedzinie fizjoterapii oraz osteopatii dbają to, żeby cały proces leczenia przebiegał maksymalnie komfortowo dla pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *